| lucia11 a întrebat:

Cum pot gasi o persoana (date despre ea) pe net, doar dupa poza?

Răspuns Câştigător
| ronin33dan a răspuns:

Incearca aici... http://www.tineye.com/. Cam greu ce vreau tu dar merita sa incerci, altceva nu am mai auzit! Succes!

18 răspunsuri:
| LucianGabriel a răspuns:

Din cate stiu eu, acest lucru nu se poate.

| AdyEmSustineCampaniaMosCraciunExista a răspuns:

Si ce te astepti sa iti zicem? un program de 5 MB in care introduci o poza o scaneaza si iti da toate datele despre acea persoana? -_-

| lucia11 explică:

Multumesc mult romin33dan...cu ajutorul tau am gasit ce cautam!

Alte răspunsuri
| Dragnea_George_1987 a răspuns:

Asta caut si eu

| Romeo_Emil_1990 a răspuns:

Cum pot gasi pe cineva dupa poza

| Radu_Daniela_1973 a răspuns:

Cum pot gasi o persoana sau date despre ea pe net doar dupa poza

| Matei_Gabi_1989 a răspuns:

Titov Camelia Carmen.

| Ciobanu_Valentin_1978 a răspuns:

Cum gasesti o persoana (date despre da) pe net doar dupa poza?

| Zamfir_ADY_1959 a răspuns:

Cum pot găsi o persoana doar dupa poze cu acea persoana, am uitat numele.Multumesc!

| Gheorghe_Simona_1982 a răspuns:

Cum pot afla dacă persoana din poza este chiar ia si nu altcineva?

| Claudiu_Podean_1992 a răspuns:

RO72BRDE220SV85630482200

| Petrea_Maria_1966 a răspuns:

Harry Stephens

| MarilenaCosma a răspuns:

George Jones

| PopDaniel a răspuns:

Cum pot găsi date despre o persoana doar cu poza

| PopDaniel a răspuns:

Cum pot identifica o persoana numai după poza