| Mihay_Minune_1985 a întrebat:

Cum pot gasi o persoana dupa poza?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Doar daca este infractor sau ucigas si o dai la Politie, in urmarire.
In rest, poti intreba prietenii si colegii, dar sunt slabe sperante sa o gasesti, daca persoana nu-i din zona ta.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Încearcă pe google image search... Poate poate

| wpetterssone a răspuns:

Fără aparatură specială este aproape imposibil.

| varsanofie a răspuns:

Depinde, de exemplu pe google image având opțiunea pentru a încărca poza căutând pe google. sau pe calculator folosind picasa, tot de la google. sper să-ți fie de folos. altfel poți să-mi răspunzi cu mai multe detalii încercând a te ajuta.

| AnutaAna0213243 a răspuns:

Simplu da poza la toți prieteni tai mai ales daca e din orașul dau sau aveți prieteni comuni o poti gasi repede mi-e imi merge

| Aurel15 a răspuns:

Te uiti la ea si o identifici.E simplulaughing) Glumesc, poti merge la politie.