| Iancu_Ionela_1980 a întrebat:

Cum pot gasi o persoana doar cu o poza?

6 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Contactezi un detectiv particular sau folosești un program din ăla ala FBI cu scanare de față și cu căutare în baza de date pe baza particularităților feței. Baftă.

| RainmakerX a răspuns:

Buna seara! Nu prea puteti sa faceti asa ceva...
Eventual puteti sa intrebati mai multa lume din acelasi oras cu persoana respectiva daca nu cumva cunoaste acea persoana...
Puteti s-o postati pe o retea de socializare, ceva, poate aveti noroc.
Este foarte greu sa gasiti o persoana daca nu ii stiti numele sau adresa.
O seara placuta in continuare!

| vaporwave a răspuns:

pe duci pe deep web, platesti $500 unui hacker si voila

| syd2 a răspuns (pentru vaporwave):

Exact ii da voila si apoi face voila.

| madalinamadu a răspuns:

Nu poţi. Poate doar dacă cunoşti pe cineva apropiat acelei persoane sau dacă şti unde este făcută poza, dar în orice caz, este o adevărată muncă de detectiv.

| Şaptepăcate a răspuns:

Pe google intri pe imagini
https://www.google.ro/......tps?/imghp
dai pe iconita cu aparat foto, incarcati o imagine.