| vladimirescu123456789012345678901234567890 a întrebat:

Cum pot in Photoscape sa decupez o persoana dintr-o imagine si sa o pun in alta imagine?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In photoscape nu poti, insa in photoshop da! daca nu te descurci cu photoshop-ul, te pot ajuta eu, o face eu pentru tine daca vrei. id-ul meu: mmmm_nnnn921

| vladutzumuresan1996 a răspuns:

Si cu Photo Pos Pro poti sa fci acest lucru. Ai in stanga pe langa instrumente, optuinea de decupare. Deschizi ambele imagini si dai click pe acea optiune si trebuie sa faci conturul unui obiect apoi dai Paste si poti sa il pui in prima imagine.