| Marrry a întrebat:

Cum pot sa decupez o poza in PhotoScape? Funda! happy

Răspuns Câştigător
| JustRoxanne a răspuns:

Acolo in partea de jos, langa home si object, ai "crop"...dai click pe el si decupezi, apoi salvezi! Sper ca te-am ajutat!

3 răspunsuri:
| Șosețică a răspuns:

Photoscape--->editor--->inserezi poza (in stanga e o coloana cu folderele tale, o selectezi si dai dublu click--->jos langa home, object, etc apare crop---> apesi pe crop---> selectezi cat vrei din imagine--->jos apare crop inca o data--->apesi pe crop--->dai save--->save as--->selectezi folderul in care vrei imaginea--->click save---> GATA!

Daca nu ai inteles ceva, scrie aici ce nu ai inteles si iti voi explica inca o data! Sper ca te-am ajutat happy

| Chαяtreux a răspuns:

Editor->Jos pe Crop->Selectezi bucata cu care vrei sa ramai si dai enter.

| xAlvin a răspuns:

Edit/pui poza/ritaglia/te duci co mouse si selectezi cu click stanga cea ce vrei sa decupezi dupa dai de doua ori click si gata.asa fac eu happy