| EmoPrincess a întrebat:

Stie cineva cum decupez poze in PhotoScape?

Răspuns Câştigător
| Silvia_6960 a răspuns:

Photoscape>editeaza> o data ce ai intrat in editeaza sunt patru scheme diferite: poza, obiecte, cruponeaza si regiune. Selectezi cruponeaza si cu mouseul selectezi direct pe poza cam cum vrei sa apara imaginea, dupa ca ai decis apesi butonul cruponeaza si cam atat. Daca am fost neclara contacteaza-mabig grin

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O poti decupa si cu paint... pui poza in paint, apoi dai pe patratelul ala din stanga sus, marchezi prin click stanga ce vrei sa decupezi iar apoi dai edit si copy to...happy

Alte răspunsuri