| spanak3 a întrebat:

Cum pot juca grid online?

2 răspunsuri:
| Pupily92 a răspuns:

Pai trebuie sa ai jocul pe PC, instalat bineinteles, si iti trebuie o aplicatie ca sa joci online. e la fel cum ai juca nfs.
aplicatia se cheama
pLan Tracker Client.

cauta-l pe net. dupa aia stiu ca deschizi programul, iti va disparea de pe desktop si ti se va baga in bara acolo unde ii si ora. dai click dreapta pe el si selectezi "internet". apoi dai un click stanga pe el, se deschide, si iti va aparea asa:? tu dai la alea mai putine(cele din mijloc) si tu duci in folderul unde ai instalat jocul. daca ai jocul de exemplu: cd1, cd2, cd3, cd4, tu alegi cd1. lasi programul/aplicatia deschisa si intri in joc(il pornesti) si trebuie sa ai pe acolo pe undeva "LAN Play". intri acolo si cauti jucatori.

! atentie!

aplicatia/programul pLan Tracker Client trebuie sa-l deschizi de fiecare data cand vrei sa joci Grid.