| Noname_4977 a întrebat:

Cum pot sa aflu ce drivere imi trebuie pentru calculatorul meu? Le am dar dupa ce le instalez imi da o eroare, ceva in gen ca nu sunt compatibile cu Microsoft Windows Corporation.Sa imi instalez altele...De unde as putea sa le downloadez?

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Am urcat programul asta pe filebox. Descarca-l ! Driver scaner - scaneaza si instaleaza driverele vechi si cele lipsa ! Este varianta FULL si intr-un fisier ai licenta bagata acolo !
http://fbx.ro/6x27bmyjeqxmef4a
Succes !

| Kaydo a răspuns:

Buna! am incercat programul dat de tine dar imi zice ca licenta e invalida...ce sa fac?