| bladdddd a întrebat:

Cum instalez un hard disk in bios? Unde trebuie sa intru?
Mentionez ca acest hard care vreau sa-l instalez are windows pe el cu drivere dar NU driverele de la calculatorul unde vreau sa-l bag.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Hard diskul nu se instaleaza. e un device plug and play, il conectezi la placa de baza si la sursa si gata. iar windows ul ala deja instalat sa nu te astepti sa ruleze

| MultiCore a răspuns:

Doamne ferește ce mai ceri și tu...
Nu trebuie să fii expert IT ca să îți dai seama că ai spus niște prostii mai mari ca tine : „instalez un hard disk in bios".