| Mariana155 a întrebat:

Cum pot sa fac la facebook sa pun pe cineva la "sora" sau "frate" etc?

5 răspunsuri:
| Titii a răspuns:

Pai dai la editare profil si la persoane importante acolo in stanga. iar apoi scrii acolo numele persoanei pe care vrei sa o pui si alegi "gradul de rudenie". sper ca ti-am fost de folos. funda te rog?

| Tinna22 a răspuns:

Dai la edit my profile, apoi featured people si apoi pui numele de pe facebook al persoanei care tie ruda sau ce vrei uh.si dai alaturi si bagi ce ruda tie(ex:var...etc) astept funditabig grin

| alisuka_8196 a răspuns:

Buna intra aici si poti sa iti adaugi frate sora, etc:D http://www.facebook.com/......rofile.php fundita;;):D

| мαddยtรรα a răspuns:

Pai... informatii -> Familie -> alegi pe cine vrei tu -> si apoi optiunea "frate" de ex.hee hee

| Balanov_Ionut_1988 a răspuns:

Nu pot sa aleg cumnat. Mai intai selectez cumnat si cand aleg persoana, nu imi mai apare varianta asta! Ce sa fac?