| gabytzza9898 a întrebat:

Cum pot sa imi activez voice call si videocall pe mess? Ca nu merge.happyhappy

Răspuns Câştigător
| KidduHerexD a răspuns:

Hey!
Trebuie sa dowloadezi sau cum se zice yahoo mesenger asta:
http://messenger.yahoo.com/
Te rog incearca.

4 răspunsuri:
Alte răspunsuri
| CristineDelaruss a răspuns:

Hei,
Persoana pe care vrei sa o "suni" trebuie sa aiba acelasi messenger ca tine. Daca aveti acelasi messenger, atunci da click pe Voice call sau Video call si iti apar niste setari inainte ca sa sune.
Daca nu iti gasesti voice/video call inseamna ca trebuie sa faci un update la mess, sa instalezi o versiune mai noua. Vezi sa ai microfonul si camera instalate.
Sper ca iti e de folos!

| gabytzza9898 explică:

Dar daca nu pot sa apas pe ele ce sa fac?

| ionutiulian1997 a răspuns:

Nu poti sa suni? Pai daca ai camera, in primul rand instaleaz-o si apoi cauta la preferinte yahoo si seteaz-o la video. Sper sa-ti mearga.