| LoL a întrebat:

Dc la messenger 11 nu am videocall? Mie imi apare numai voice call.Tre' sa l activez? De unde?

3 răspunsuri:
| Eddie_4354 a răspuns:

Messenger 11 are multe probleme.
descarca de aiai co versiune foarte buna:)
http://downloads.kappa.ro/......-1270.html

| Constantin_Cozac_1985 a răspuns:

Nu ai video call pentru ca nu ai varsta suficienta...si o nepoata de-a mea de 10 ani a patit la fel... i-am facut alt cont de yahoo si am bagat la anul nasteri 1988 si pe urma a mers!

| TheMargean a răspuns (pentru Constantin_Cozac_1985):

Bravo Constantin! Iti multumesc mullt pentru acest raspuns! Am avut aceiasi problema, crezand ca e vreun driver de vina, am tot dezinstalat, si instalat la greu, dar problema nu era de la drivere, ci de la varsta! Iti multumesc din suflet! Nu stiu cum sa iti dau funda, ca meriti!