| Zapa12 a întrebat:

Am un laptop acer cu microfon si webcam incorporat.Atunci cand intru pe mess imi apare fereastra aia cu Voice Call, dar cea de Video Call nu imi apare[adica nu ma lasa sa dau click pe ea]. Ce problema are webu? Ca pe skype imi merge bine si "citeste" webcamu.

Răspuns Câştigător
| gki1980 a răspuns:

Cu siguranta persoana cu care vorbesti are o versiune mai veche de messenger. nu e nimic in neregula cu laptop-ul tauhappy

2 răspunsuri:
| lplostonyou a răspuns:

Poate sa fie de la driverul camerei,sa nu fie instalat,sa fie instalat dar fisierele sa fie corupte, depinde, incearca sa reinstalezi driverul camerei.

| a22team a răspuns:

Pei daca nu te lasa sa dai click pe ea, inseamna ca prietenul/prietena foloseste o versiune mai nou sau mai veche de yahoo.