| Iuli113 a întrebat:

Cum pot sa imi dezactivez timeline?

5 răspunsuri:
| Twix4Ever a răspuns:

Nu se poate dezactiva! Oricum...in curand toate conturile vor deveni timeline happy! Bafta! :*

| RainOfColors a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......k-daca-ai/ Gasesti aici tot ce ai nevoie.

| justmepaul a răspuns:

Http://timeline-remove-chrome.en.softonic.com/ descarca chestia asta daca ai google chrome

| Supps a răspuns (pentru RainOfColors):

Cu acel addon nu dezactivezi timeline, putem spune ca o ascunzi, dar asta se intampla doar pentru tine, iar cand cineva se uita pe profilul tau tot timeline vei avea, asa ca raspunsul tau este useless (inutil).

Răspuns utilizator avertizat