| PatrickJ a întrebat:

Cum pot sa dezactivez timeline pe facebook?

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| boogdan91 a răspuns:

Intereseaza-te inainte sa dai un raspuns la o intrebare despre care nu ai habar laughing

| Niccoollee a răspuns:

Folosesc Google Chrome si mie una mi-a mers sa dezactivez timeline'ul:

deschizi browserul si instalezi extensia asta

https://chrome.google.com/......dedlecmpgc

Pe urma dai la "Adaugat la chrome" si gata happy

| jwrules a răspuns:

Stiu eu cum inti pe faceook te duci pe accounts setting dai dezactive account, comfirmi parola, apoi scrii literele astepti 20 de minute si voila! vechiul facebookhappyfunda plz

| cristi13 a răspuns (pentru jwrules):

Ai dreptate ce ar fi sa iti activezi si tu timeline si dupa aceea sa faci pasii?(Sau stii ce? nu pierde timpul cu activarea lui, treci direct la stergerea contului tongue )
Iar ca sa raspund la intrebare: Nu se poate dezactiva si in curand va fi obligatoriu.