| georgianaelena12 a întrebat:

Cum pot sa maresc subtitrarea unui film prin programul VLC? Va multumesc! Cine raspunde primul si corect primeste

Răspuns Câştigător
| nightcrawler441 a răspuns:

Buna. Te duci la Tools - Preferences si ai optiunea "Subtitles & OSD",
selectezi de la Display settings Font Size, si de acolo iti alegi marimea subtitrarii, dar nu este ca la BSPlayer pe cifre.

3 răspunsuri:
| JustMe_8650 a răspuns:

Din pacate sad, din ce stiu eu, nu poate fi marita!

| mugurel021978 a răspuns:

Ai reusit, e ceva intuitiv, dar se poate. o colorezi o maresti. ce versiune de vlc ca sa iti fac un tutorial.

Alte răspunsuri