| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa-mi protejez tableta de hackeri?

Răspuns Câştigător
| MaoItsMe a răspuns:

Tot ce trebuie sa faci este sa nu intri pe siteuri nesigure sau sa descarci orice apk de pe google cum am facut eu si na, ce am pati am patit si sa nu folosesti wi-fi gratis de la orice necunoscutpt ca ar putea sa te hackuiasca, crede-ma ca e destul de probabil sa se intample asta si in Romania

3 răspunsuri:
| DovleacTurbat a răspuns:

Nu cred ca esti vreun om de afaceri, vreun diplomat, vreun milionar in euro sau mai stiu eu ce ca sa devii o tinta a unor "hackeri" adevarati. Restul copiilor care se cred hackeri nu detin suficiente informatii, programe pentru a putea patrunde in sistemul tabletei. Deci, stai calm.

| DeathIncarnate a răspuns:

Pune un antivirus pe ea.

| Cuplik a răspuns:

Serios hacheri! Sincer pentru dai asa intrebari cui e trebuie datele tale?