| BigLike a întrebat:

Cum pot sa pun chestii pe iphone (5s-6) adica gen muzica poze etc pot trimite prin bluethoot de pe alt iphone? sau sa descarc muzica insa nu din appstore cine stie?

4 răspunsuri:
| Adi1997 a răspuns:

Poti trimite prin blt. Dupa alt iphone

| Nesemnat a răspuns:

Trebe să descarci pe PC aplicația "iTunes" depe "site"-ul lor oficial.

| AlexZalău98 a răspuns:

Dacă vrei poți folosi bluetooth sau ai putea sa te duci pe YouTube și sa copiezi linkul melodiei pe care o dorești ca să iei linkul apeși pe distribuie și apoi apeși copiază în clipboard apoi cauți pe Google mp3 Youtube și apeși pe primul site apoi unde este un spațiu gol ții apasat până scrie lipire și apeși pe lipire iar după apeși pe convert iar dacă te duce pe alt site dai înapoi și apeși din nou pe convert și gata tisa descărcat melodia preferata

| AndreiRobert22 a răspuns:

Descarci aplicatia iTunes si conectezi dispozitivul la pc printr-un cablu de transfer date, lasi iTunes sa verifice actualizarile disponibile, apoi apesi pe "transfer media"