| Ionut29897 a întrebat:

știe cineva un program de unde pot sa descarc muzica pe iPhone?

4 răspunsuri:
| Hexiled a răspuns:

Snaptube, cauta si vezi daca il poti lua, nu am iphone ca sa stiu daca merge luat si pe acest OS

| AnduNene a răspuns:

Pe al meu iphone 5 puteam descarca melodiile si videoclipurile de pe Youtube cu aplicatia musictube, pe care le ascultam offline. Cred ca inca mai functioneaza, nu stiu, nu mai folosesc iphone-ul acum

| Ramona45 a răspuns:

IMusic - cea mai buna aplicatie...nu doar ca descarci muzica insa se descarca tot video-ul si atunci cand nu ai internet poti sa vizionezi video-ul si sa asculti muzica.

| Camelia_Alexandra_1990_U6Ns a răspuns (pentru Ramona45):

O intrebare si ce iconita are aplicatia asta?