| Giurma_Constantin_1978 a întrebat:

Cum pot sa stiu cui i-am trimis cerere de prietenie pe Facebook?

3 răspunsuri:
| Sagemi67 a răspuns:

Nu poti man, poti doar sa vezi cu cine te-ai imprietenit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai pe chestia aia unde dai de obicei sa accepti o cerere de prietenie, apasa pe ''Vezi tot'''
Sub ''Răspunde la x de cereri de prietenie'' apare scris mic ''Vezi cererile trimise''

Daca nu te descurci:
https://www.facebook.com/friends/requests/?fcref=jwl&outgoing=1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrii in aplicatia Facebook dupa telefon pe profilul tau si in stanga langa poza de profil a ta o sa iti apara"Jurnal de activitati", apesi pe el, dupa o sa iti apara"Filtru", apesi si pe el, dupa o sa iti apara o listă si cauti in lista aia "Prieteni"si apesi pe "Prieteni"si acolo cauti cui i-ai trimis cerere si plus de asta o sa iti apara si cu cine te-ai imprietenit! Bafta!