| Gabriela2 a întrebat:

Am trimis o cerere de prietenie pe facebook si acum vreau sa o anulez.Cum pot face asta? Multumesc

Răspuns Câştigător
| ydal a răspuns:

Intra pe profilul celui pe care l-ai adaugat,dai click pe "prietenie ceruta si iti apare la un moment dat"anuleaza prietenia". Depinde cum ai setarile, tot ce ti-am spus poate sa fie in engleza, dar intelegi tuhappy

1 răspuns:
| Madalin_Buga_1996 a răspuns:

De asemenea poti intra pe contul persoanei respective si in acelasi loc unde iti apare sa trimiti cererea de prietenie, acum iti va aparea sa o retragi.