| Medvig_Andrei_1995 a întrebat:

Cum pot selecta opțiunea plata la ramburs cand comand de pe media galaxy?

3 răspunsuri:
| tpuuser999 a răspuns:

Pasul 4 al comenzii este "Metoda Plata" (asa imi apare mie cand incerc sa comand fara inregistrare). Aici trebuie sa alegi plata prin ramburs la primirea coletului. Stiu sigur ca se poate, pentru ca mi-am comandat placa video de la ei, si am platit curierului cand a ajuns.

| dannyel86 a răspuns:

Daca nu exista ramburs ca modalitate de plata, inseamna ca o comanda online se plateste anticipat, cu cardul. Tine cont ca Altex si MediaGalaxy au si magazine in diferite locatii din tara, de unde poti cumpara direct de la sursa, motiv pentru care poate nu au prevazut si comenzi cu plata ramburs. happy

| lpavel a răspuns:

Cauti produsul dorit, Pe dreapta= clic Adauga in Cos, sus tot pe dreapta = clic Cosul meu + vezi cosul, te duce la o pagina cu produsele alese iar sub acele produse vezi o banda rosie unde scrie: Alege datele de facturare= si completezi tu cum vrei! Bafta!