| R9kitty a întrebat:

Hei, TPU! Cum pot efectua o comanda cu plata ramburs (la livrare) pe myticket? Cand comand ini apar ca optiuni de plata doar prin card.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti si ramburs conform site ului

https://www.myticket.ro/modalitate-de-plata

| dannyel86 a răspuns:

MyTicket va ofera posibilitatea de a achizitiona bilete la concerte prin mai multe modalitati de plata:

• Ramburs – Clientul va achita integral contravaloarea biletelor comandate si a transportului, in momentul livrarii, reprezentantului firmei de curierat.

| GabyB94 a răspuns:

Insea,mna ca nu poti face comanda cu plata la livrare. Fiecare comerciant poate sa aleaga ce fel de metoda de plata vrea.