| marius_4398 a întrebat:

Cum pot vedea filme, seriale pe telefon? astept un raspuns detaliat

3 răspunsuri:
| FanTTa123 a răspuns:

Depinde foarte mult de marca telefonului. daca este unul cat de cat capabil..performant.(exemplu minim -Samsung Galaxy S2.)
poti pur si simplu sa scrii pe google chrome pe google - numele filmului +online subtitrat (exemplu Ridiculous 6 film online subtitrat) si aia e.o sa te chinui putin sa ii dai play pana scapi de reclame.
daca vrei seriale.e mai complicat trebuie sa stai ceva pana vei gasi un site bun pentru telefon

| darrio2007 a răspuns:

Ce sa iti recomand daca nu spui ce telefon ai.

| RAY a răspuns:

Descarci un program internet downlaud manager, descarci online si gata