| waXonwaXoff a întrebat:

Cum pot vedea pe calculator imagini live filmate de satelit?

Răspuns Câştigător
| anonim200000000000 a răspuns:

Google earth e cel mai bun, dar nu's imagini live, invata ca sa lucrezi la nasa si atunci o saa vezi lumea live!

34 răspunsuri:
| Andrei_Dragan_1987 a răspuns:

Cum pot vedea imagini live din satelit

Alte răspunsuri
| AlexaSelena a răspuns:

Dai la internet explorer si apare google apoi sus scrie web, inmagini, videoclipuri, harti, traducere, bloguri, Gmail si mai multe apoi dupa ce le vezilaughing apesi pe harti apoi iti apare in dreapta o harta apoi apare terra si acolo sunt tarile si apesi zoom sau marire unde vrei sa ajungi dupa ce ai gasit ce voiai sa gasesti la marginea hartii in stanga este un plus, un minus si un omulet portocaliu ti apasat de omulet si il pui pe strada unde vrei sa te afli si acolo iti apare strada ca in realitate dar ...nu este in realitate sunt poze facute din mai multe unghiuri si puse la un loc aici poti sa dai succes!big grin