| anonim_4396 a întrebat:

cum pot vedea prin satelit imagini ca avea un prieten mai demult un program

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Google earth, dar nu sunt in direct.

| gicaputinica a răspuns:

Nu exista public un asemenea program.
Aceste facilitati sunt pentru armata, agentii de spionaj...etc.

Nu cred ca prietenul tau avea asa ceva.
Apropo! De ce nu-l intrebi pe el?

| P1x3lMD a răspuns:

Pfff...Asa ceva este folosit doar de armata, si alte institutii asemantoare.Sansele ca prietenul tau sa poata accesa video prin satelit sunt de 0, 1%. Prietenul tau este smecher, ai fost putin pacalit. Exista o programa asemantoare, se numeste Google Earth dar nu ofera imagini in direct.

Răspuns utilizator avertizat
| TeIubescMuhaha a răspuns:

Cred ca te referi dar Google Earth dar nu e in directhee hee

| RazvanutzU787 a răspuns:

Google Earth, noua versiune ofera imagini 3D.Sau alternativa Google Maps: ">https://maps.google.ro/maps?hl=ro.big grin