| Razvy197 a întrebat:

Cum pot vorbi pe chat prin microfon/casti? astept ceva ras[unsuri

16 răspunsuri:
| sese a răspuns:

Este un program Speech Tools.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Pe mess, in fereastra in care vb in privat, ai un receptor verde langa care scrie "call". Dai click si initiezi o convorbire. Cu conditia ca si cel cu care vb sa aiba casti si microfon. In camerele de chat ai in stanga, jos, un buton pe care scrie "talk". Pui cursorul pe el si il tii apasat tot timpul cat vorbesti. Cand termini ce ai de spus, ii dai drumul ca sa poata vorbi si ceilalti. Tot aici, ai si optiunea "hands free", dar, daca o bifezi, ceilalti nu mai pot vorbi decat daca te ignora.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbesc la microfon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu imi pun aceeasi intrebare

| cacat a răspuns:

Pai vad ca ai 9 ani esti bu duten baie baga capun toaleta trage apa apoi uitaten oglinda sa vzi cat de bou si de prost esti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nu am nici cea mai vaga idee

| cristina12310 a răspuns:

Pai stiu doar cum sa te vezi cu alte persoane, dai games si webcam, a gata cred ca stiu, dai games si live

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe cet nu se poate vorbi prin microfon doar daca instalezi doar pe mes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin casti si microfon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum pot vorbi de pe caht

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu te conektezi la net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu ai facut jocul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu imi pasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrii pe google ''chat cu microfon''desteptule si vezi ca esti cam micut pentru chat
Denisa

| lola9 a răspuns:

Eu sunt lola9 si vreau sa fi prietenul meu