| anonim_4396 a întrebat:

Cum publici un articol pe o alta pagina decat cea de pornire (pe blogspot)?

2 răspunsuri:
| dexro a răspuns:

Dai acolo la pagina si scrii in ea, nu poti din pacate sa iti trimiti postarile direct pe pagina respectiva dar poti sa le dai o anumita eticheta celor care vrei sa apara la buton si faci un nou dala de etichete unde sa apara doar etichetele dorite si gata...

daca nu ai inteles spune si iti fac un tutorial si il pun aici: http//dexro.blogspot.com

| FlorinABC a răspuns:

Fa un tutorial daca poti, te rog.