| perceive a întrebat:

mi-am facut un blog pe blogspot si, pe langa pagina de pornire am mai adaugat cateva pagini in plus. si cand postez, toate postarile imi apar pe pagina de pornire... stie cineva cum pot sa postez pe pagina pe care vreau? multumesc!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut blog in Blogger acum ceva timp, momentan sunt pe Wordpress. Nu mai tin minte exact toate optiunile Blogger, dar trebuie sa aiba vreo optiune cand ai terminat de scris ceva, sa alegi unde sa fie postat. Ori, mai sigur te duci la pagina unde vrei sa iti apara, si ii dai "Editeaza". Joaca-te si tu pe acolo, testeaza toate butonasele, asa afli ce face fiecare.
Daca ar fi sa iti dau un sfat si mai bun, muta-te pe Wordpress! thumbs up

| deziss a răspuns:

La blogger nu este asa functie care iti permite sa publici postari pe o pagina anume, de fiecare data cand vei publica o postare ia va aparea pe prima pagina, nici intr-un fel sau altul pe altawinking