| Gax97 a întrebat:

Cum pun poze de pe PC pe Instagram? Am incercat sa folosesc programul Gramblr dar nu a functionat deloc. Dau funda pentru cea mai buna solutie!

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Nu ai decat variantele cu Lightroom, Deskgram, Gramblr, Uplet, sa intrii pe un browser ce poate pacali instagramul ca esti pe versiunea mobila (Gen Safari daca se mai utilizeaza) sau sa instalezi Bluestacks in calculator, instalezi Instagramul si postezi de acolo.
https://havecamerawilltravel.com/......instagram/

1 răspuns:
| gelu1970 a răspuns:

Cauta in google. sunt mai multe posibilitati.