| simplegirl2 a întrebat:

O aplicatie in care poti sa pui poze de pe pc pe Instagram? in afar de gramblr mai este, ca la mine nu merge gramblr(cand pun contul si parola nu merge)? Va rog mult. funda

Răspuns Câştigător
| immaBeast a răspuns:

Inseamna ca problema este la tine, poate ai un sistem de operare care nu poate face chestia asta, poate nu ai facut ceva bine, nu stiu de ce nu functioneaza la tine, imi pare rau.
Poate nu iti apare pentru ca inchizi caseta cu etichete.
Sa nu inchizi caseta cu etichete, aia trebuie sa ramana deschisa ca sa iti apara apartul ala de fotografiat si deasupra lui scrie ceva de genul " Posteaza o fotografie " sau " Incarca o fotografie ".
Repet, dupa ce urmezi toti pasii sa nu inchizi caseta aia care iti apare in dreapta, aia TRBUIE SA RAMANA DESCHISA, dupa ce ai terminat de pus pozele de pe pc o inchizi.

9 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Incearca sa intrii direct de pe pagina web
https://www.instagram.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti trebuie un program anume, doar browser-ul Google Chrome.
1.Intri pe instagram.com si te loghezi.
2. Apesi F12 pe tastatura si se va deschide ceva sau daca nu merge asa, in stanga sus ai 3 punctulete, le apesi apoi cauti "Mai multe instrumente" -> "Instrumente pentru dezvoltatori".
3.In casuta care se deschide, in stanga sus ai o iconita de telefon/tableta, apesi pe ea SAU sa nu te complici CTRL+SHIFT+M.
4.Interfata Instagram se va schimba, vei apasa pe aparatul de fotografiat si iti vei incarca fotografia.

Bafta. :* Daca nu intelegi, iti astept nelamuririle.

| simplegirl2 explică (pentru anonim_4396):

Nu merge.....am intrat pe google chrome pe insta si m dat in dreapta sus la cele 3 puncte la "Mai multe instrumente" -> "Instrumente pentru dezvoltatori". apoi mi-a aparut pagina de Instagram, iar in dreapta caseta aceea cu etichetele alea dar nu apare pe Instagram niciun aparat de fotografiat sau altceva...e aceeasi pagina de Instagram sad

| simplegirl2 explică (pentru immaBeast):

Nu am inchis caseta dar tot nu a aparut aparatul

| immaBeast a răspuns (pentru simplegirl2):

Chiar nu stiu de ce nu iti merge, alta metoda nu mai stiu.

| Ummfughfvgofcc a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiam ca merge. Misto rolling on the floor)

| immaBeast a răspuns (pentru simplegirl2):

Inseamna ca problema este la tine, poate ai un sistem de operare care nu poate face chestia asta, poate nu ai facut ceva bine, nu stiu de ce nu functioneaza la tine, imi pare rau.
Poate nu iti apare pentru ca inchizi caseta cu etichete.
Sa nu inchizi caseta cu etichete, aia trebuie sa ramana deschisa ca sa iti apara apartul ala de fotografiat si deasupra lui scrie ceva de genul " Posteaza o fotografie " sau " Incarca o fotografie ".
Repet, dupa ce urmezi toti pasii sa nu inchizi caseta aia care iti apare in dreapta, aia TRBUIE SA RAMANA DESCHISA, dupa ce ai terminat de pus pozele de pe pc o inchizi.

| immaBeast a răspuns:

Nu ai nevoie de niciun program, ai nevoie doar de Google Chrome, doar cu Google Chrome merge ( asa stiu eu, daca merge si cu alte browsere...e bine ),
1. Intra pe Instagram si ramai pe pagina de Instagram in timp ce faci urmatoarele lucruri :
2. In dreapta sus de tot la Chrome ai 3 liniute una sub alta.
3. Apasa pe liniile alea 3.
4. Ai categoria numita " Mai multe instrumente "
5. Dupa ce ai apasat pe " Mai multe instrumente " o sa se deschida inca o casuta din aia cu optiuni.
6. Jos de tot in casuta aia mica ai optiunea " Instrumente pentru dezvoltatori "
Dupa ce ai apasat acolo o sa-ti apara pe Instagram click-ul schimbat si optiunea " Incarca o fotografie " cred ca asa scrie, cred...
Este aparatul ala foto din mijloc, apesi pe el si iti arata optiunea sa iti selectezi poze din calculator.
Succes!

| simplegirl2 explică (pentru immaBeast):

Am incercat dar nu merge! pe google chrome

| HTH a răspuns:

Bluestacks