| xjustfearless a întrebat:

Cum pun un microfon pe mute? Microfonul este in camera web, si daca scot mufa scot si webul, si nu vreau. Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| AlinPlaya a răspuns:

Salut. Pai daca vrei sa dai doar web, microfonul nu se porneste. Iar daca vrei sa vbesti la microfon pe mess sau pe skype ai acolo o optiune " Mute Your Mic" sau ceva de genu' asta.
Ave!

| vlad91 a răspuns:

Adica nu are mufa separat pentru mic? ciudat... in fine intra la recording setings (jos in bara ai o boxa de unde reglezi volumul daca ai xp dublu click options recording nu stiu ce si apoi bifezi mute acolo daca ai win 7 sau vista click dreapta recording nu stiu ce... selectezi microfonul properties mute si gata) si faci ce am zis si gata laughing) scuze de formulare dar sunt obosit sper sa te ajute

| Ana213 a răspuns:

De obicei sau in toate cazurile weburile cu microfon au o mufa jack separat...in fine, pentru a dezactica microfonul langa ceas in stanga ai,, Volume" dai dublu clik iar la,, Microphone" bifezi,, mute".

| AlexandraaaaPopescu31 a răspuns:

Gasesti optiunea microfon si de acolo iti setezi