| jade_7951 a întrebat:

Cum sa aleg o camera foto DSLR buna, dupa ce criterii? Nu conteaza pretul. Poate imi dati cateva exemple. Multumesc!

3 răspunsuri:
| Gabriela_5253 a răspuns:

Si cand spui "cele mari profesionale" te referi la... DSLR-uri, right?
Am fost si eu in situatia ta iar un profesionist mi-a recomandat Nikon D3000; iti mai poti lua si un alt obiectiv si faci niste poze excelente.
Eu una sunt chiar multumita de ce poate face.

| Nelutsa a răspuns:

Poi de obicei cele care au pretul mai scump si care au Mega Pixeli mari sunt perfecte.

| jade_7951 explică:

Da Mico despre DSLR-uri este vorba (chiar nu stiam cum se numesc big grin). Din cate am vazut sunt laudate cele Canon. Mai intai adun informatii si apoi aleg. Multumesc!