| Andreia98 a întrebat:

Pentru cei care cunosc cat de cat domeniul acesta... Vreau sa imi cumpar un aparat foto cuprins intre 500 si 1500 de lei insa nu cunosc prea bine care ar fi mai bun -am cautat pe Emag si Domo-...As dori sa-mi dati cat de cat informatii -cat mai multe de fapt- cu privire la setarile aparatului, mega pixeli.ce conteaza mai mult in principiu, dupa ce criterii sa ma orientez.Nu vreau sa fac o alegere gresita si dupa aceea sa-mi para rau. Daca-ti putea sa-mi dati si cateva exemple nu ar fi rau.Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Snapped a răspuns:

Ai citit asta? Totul despre cumpararea unui aparat foto: http://www.snapped.ro/ghid-foto/ghid-pentru-cumpararea-unui-aparat-foto.htm

De 1500 lei iti recomand Panasonic Lumix TZ40.

| Andreia98 explică (pentru Snapped):

Multumeesc ^.^

1 răspuns: