| 20132003 a întrebat:

Cum sa fac un video cu poze si muzica?

3 răspunsuri:
| Astrophile a răspuns:

Cu Flipagram.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu Picasa.Descarci si intalezi programul. Faci un folder pe desktop cu pozele ce doresti sa faci filmul, apoi deschizi Picasa si importi acel folder cu poze in program. Dupa ce iti importa pozele, undeva un pic mai sus ai iconite cum poti face un film sau colaj.dai pe film apoi ai optiunea de a aduce o melodie.O aduci de unde este in computer si apoi trebuie sa alegi cum vrei sa se deschida pozele, de la stnaga la dreapta, deschidere prin cerc si altele. Dupa ce ai setat toate astea dai pe create film sau cum zice acolo si iti va aparea in coltul din dreapta jos creerea filmului. Dupa ce s-a facut 100%,jos de tot ai optiunea de a exporta filmul creat in pc. Alegi si acolo unde sa se salveze si gata, gasesti filmul unde ai ales sa se salveze.
Daca nu te descurci si vrei ajutor, te pot ajuta prin team viewer, voi face un filmulet si tu vei urmari cum si ce fel, apoi iti faci tu singur/a filmul dorit.

| Cristian_Laur_1986 a răspuns:

MovieMaker e cel mai simplu