| WeAreSmart a întrebat:

Cum sa iau cateva poze si fac din ele un video cu muzica?

7 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Cel mai simplu este cu windows movie maker

Răspuns utilizator avertizat
| apokalipse96 a răspuns:

Buna!
cel mai bine e sa folosesti proshow gold

| DanteDMC a răspuns:

Dacă vrei să te referi la un slideshow atunci dai câteva modalităţi:
1. Windows Movie Maker îl găseşti direct în PC pe la bara de start, acolo îţi alegi imaginile şi apoi le integrezi ca un slideshow.
2. Dacă nu vrei să faci slideshow-ul în Movie Maker poti descărca AVS Video Editor, este un program foarte simplist care te va ajuta să-ţi creezi propriul slideshow. http://www.avs4you.com/AVS-Video-Editor.aspx de aici poţi să-l descarci şi să-l încerci.

| ion6372 a răspuns:

Am o astfel de aplicatie pe telefonul meu Samsung wave y. se numeste movie studio

| alexw147 a răspuns:

Cel mai bun si mai usor program este DVD Photo Slideshow.(Funda?)