| goibas a întrebat:

Cum schimb limba in care apare reclamele?
Pe orice site intru, chiar si pe Youtube, toata reclama este in limba ucrainiana. Cum pot schimba?
Merci

7 răspunsuri:
| Basilievski a răspuns:

Nu schimba in romana ca nu le prea ai cu ea.

| GdX a răspuns:

Faci ca setarile calculatorului/telefonului sa fie in lb. romana. Totusi, daca stai pe la granita e posibil sa nu poti face mimic fiindca la granita prinzi si reclamele vecinilor fie ei unguri, bulgari, ucrainieni sau moldoveni fiindca in google adds sunt bagate reclame dupa zona in care te aflii.

| goibas explică (pentru Basilievski):

Ce vezi tu gresit? ca nu a mers tasta de spatiu?
raspuns de toata jena. stai jos. 4

| goibas explică (pentru GdX):

Totul este in engleza. doar reclama scrisa este in ucrainiana. nu stau linga granita. chiar foarte departe...

| Basilievski a răspuns (pentru goibas):

In care APARE RECLAMELE? UCRAINIANA? Nu stiu care dintre noi are nota 4.

| goibas explică (pentru Basilievski):

Da,,apar reclamele ''este mai corect.,, ucrainiana''cum poti zice mai corect daca spui,, limba ucrainiana''
dar intrebarea mea era alta, nu daca am scris corect.
nu e concurs de gramatica aici
asa ca tot 4

| Basilievski a răspuns (pentru goibas):

Frate ai scris "linga" granita...