| xzxzmp62000 a întrebat:

Cum se incarca un mp3-player orion? va rog frumos am nevoie de raspuns

2 răspunsuri:
| BigCode a răspuns:

Prin cablul USB desigur. Poti conecta cablul USB la un calculator/laptop/tableta sau la orice alt dispozitiv care are un port USB (teoretic ar trebui sa il poti incarca chiar si de la un casetofon de masina dar nu am testat inca big grin ).
Am auzit ca poti folosi un incarcator de Motorola dar o solutie mult mai ieftina ar fi un adaptor USB cu care il poti incarca direct de la priza si costa undeva in jurul a 15 RON (cel putin atat am dat eu) pe care il poti cumpara de la un magazin de electronice/calculatoare.

| Min_Diana_1990 a răspuns:

Ok