| vlad11 a întrebat:

Va rog frumos si am nevoie urgent de un raspuns.Tot incerc sa imi instalez adobe flash player si reader dar de fiecare data cand dau install indiferent ca e dupa un restart sau altceva se incarca foarte repede iar apoi apare: "Installation encountered errors
Failed to initialize" DC? Ce naiba are va rog frumos un raspuns repede

1 răspuns:
| GabyVlad a răspuns:

Pai daca folosesti Mozilla e din cauza lui dezinstaleaza-l, instalezi adopte apoi il pui ianpoi