| criscristina a întrebat:

Cum se numeste fila noua(adica cand dai pe ea ce httm iti apare?) la google chrome?

Răspuns Câştigător
| Andreeaツ a răspuns:

Cred ca te referi la prima pagina cu mai multe ecrane.Acolo pui ce sait-uri vrei.Scri acolo la lupa accea un sait (ex. google.ro)si apesi de steluta aceea si iti apare in bara de mai sus.

4 răspunsuri:
| criscristina explică:

Am uitat sa zic ca dau fundita

| PoisonJuke a răspuns:

Nu iti da nici un hTTM e facut doar sa poti in siteurle recent vizualizate, inchise bla bla, dar nu poti scrie nimic ca sa intri in ea, pur si simplu apesi pe +.

| zacrazy a răspuns:

Te referi cumva la NEW TAB?

| Twitter a răspuns:

Cand dai New Tab nu iti apare nici o adresă, iar httm nu este un protocol, te referi la HTTP (Hyper Text Transfer Protocol).