| karla_3547 a întrebat:

Cum se sterg persoane din lista de prieteni de pe Facebook?

6 răspunsuri:
| bluestar a răspuns:

Intri pe profilul persoanei respective si ai in stanga jos optiunea "Scoate din lista de prieteni". dai click si gata.

| coconut_2092 a răspuns:

Dai click pe Contul Meu (sus in dreapta) -> Editare Prieteni. Si o sa-ti apara o lista cu toti prietenii. Si ii stergi de-acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri pe profilul persoanei respective si ai in stanga jos optiunea "Scoate din lista de prieteni". dai click si gata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se da ca la ignor pe mess, in special imi dau seama ca la cati prosti sunt pe net, mai ales mitocani din astia ce poarta ochelari de soare noaptea

| Maiiiiia a răspuns:

Foarte de folos raspunsul lui bluestar dai o funda

| Adrian_Ionut_Neagu_1986 a răspuns:

Dai clik pe profilul tau personal si ati apare in stanga lista de prieteni dai clik pe ea selectezi ce cine vrei sa stergi si iti apare in dreapta sus o rotita o deschizi si scrie optiunile acolo si dai clik pe optiunea dorita si gata