| Possible a întrebat:

Cum pot sa sterg pe cineva din lista de prieteni de pe facebook?

Răspuns Câştigător
| alicutza113 a răspuns:

Te duci pe profilul lui si undeva sus in dreapta iti apare prieten dai click acolo si apoi dai click pe sterge din lista de prieteni!

3 răspunsuri:
| Bella03 a răspuns:

PAi intri pe profilul lui/ei si apesi pe "Prieteni" trebuie sa scrie langa numele ei, pe acolo. Si iti apare o lista, iar ultimul rand scrie "Sterge din lista de prieteni. Funda?batting eyelashes

| TroolGheoerghe a răspuns:

Gaseste pretenasu dai la optiuni si apesi pe stergere

| Purelife a răspuns:

Dai la profiulul lui si unde iti apare ca al ai la prieteni acolo langa mesaj pui sageata acolo astepti 2 secunde si dai sterge din lista de prietenihappy