| TotalDamage a întrebat:

Cum sterg un contact din lista de prieteni de pe facebook?

Răspuns Câştigător
| Lovemebabybee a răspuns:

Buna! Pai intri pe profilul acelui contact, dai ca mouseul in jos de tot, iar in partea stanga va aparea sa il stergi din lista ta.Succes.Sper ca te-am ajutat! Funda?

3 răspunsuri:
| gabrielutzu a răspuns:

Nu il sterge, ce ti-a facut?

| Adi2ro a răspuns:

Intrii pe profilul lor si dai "Unfriend" (sau cum o fii in romana)

| alexandrull a răspuns:

Salut! daca vrei sa stergi un contact din lista de prieteni, trebuie sa vezi profilul celui pe care vrei sa-l stergi si ai jos optiunea scoate din lista de prieteni.bafta!