| anonim_4396 a întrebat:

Cum vad daca cineva mi-a dat ignore pe Yahoo Messenger?

Răspuns Câştigător
| crisa a răspuns:

Acel cineva iti apare in lista ca fiind mereu offline, iar cand incerci sa vorbesti cu el, vorbesti la pereti...winking

252 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si daca are doua id`uri... le stiu pe ambele si ea stie si vorbeste cu mine doar de pe unu. Si la celalalt imi zice ca nu poate sa ma bage in lista! Cica! Sa cred asta? Ii tot dau add dar degeaba .Imi trimite yahoo ceva de genul "Add Contact Request Denied" Si ...id... has denied your request to add them your messenger list... Ce *** sa cred. PlezZz Help Me sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ehh....nu ai cum sa vezi soarta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ai cum sa vezi, da e foarte usor sa iti dai seama!

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ana_anitza33

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Edu_glodball sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iseethelifeinpurple

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

R_annie16

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Corinaguci

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Alexandra_rebeca23

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lol, intri pe programul de check invisibile. si ii scrii id-ul, daca scrie online si la tine e offline, inseamna ca ti-a dat ignore, asa procedez si eu si merge!happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Numaiata17

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am 500 de contacte si vreau sa vad ultimul id bagat in lista si nu mai stiu care e

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu vezi! Nu ai cum! Dar e foarte, foarte usor sa-ti dai seama.Iti va aparea mereu offline! hai k ...deja ma obosesc cu voi degeaba.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum vad daca mi-a dat cineva ignore din lista de mes?

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu folosesc o varianta alternativa...caut pe site-ul www.ascuns.ro sa vad daca acea persoana e online. Daca e online si la mine in lista figureaza offline, este posibil sa-mi fi dat ignore.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bienkutza_frumusica

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ar mai fi ceva... iti faci alt id sau cineva care nu are id-ul lui... iy dai id-ul sau respectiv bagi uh id-ul sa vezi daca este online si il inviti intr-o conferinta... doar pe el/ea... doar nu o fi nebun/nebuna sa stea cu invite-ul pe ecran

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Alecza_diana18

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ducarazvan12

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se poate vedea sau sti daca ti-a dat candva ignor?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lexthebest29

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intr-un singur mod se poate vedea daca cineva ti-a dat ignore. Astea cu invisible detector si ce-o mai fi, a-ti arata doar daca e on-off sau invizibil, dar nicidecum ignore. Mergi la yahoo e-mail care-ti apartine id-ului, si acolo este CONTACTS sau ADDRESS BOOK. A-ti va aparea lista tuturor id-urilor cu care ai contact. Mergi pe numele celui suspectat, si daca stii deja ca acea persoana e online (prima data o detectezi cu imvisible detector), si tie nu-ti apare cu galben la contacts, inseamna ca e clar ca ti-a dat ignore. Asta e sigur ca impozitul!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna. aveti idee, daca spargi un cont de mess acea persoana are km sa afle ca tu i-ai sparto? eu i-am sparg id unui fost iubit si vreau sa stiu daca are km sa afle ca eu am afcut astabig grin

| Gammer23 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da poate folosind ip ul tau ip ai ieste aratat cand se logheaza alaturi de mesajul cum ca Alt comuter cu ipul xxx. xxx. xx. xxxx. x. x a intrat pe yahoo lui cu ipul se duce la politie si ai arata cine a fost iar tu primesti o amenda mumoasa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Heny_skumpyka

Alte răspunsuri