| Oana4340 a întrebat:

Cum poti observa daca cineva ti-a dat ignore pe Yahoo Messenger?

3 răspunsuri:
| OctinioSlatina a răspuns:

Nu ai cum! ``Singura soluție (în cazul în care te are la invizibil) e să-i dai buzz, dacă scrie în acel moment, cursorul se va muta în fereastra ta și vei vedea acolo că „X scrie un mesaj". S-a mai pus intrebarea, mai cauta si tu pe google straight face

| THC26 a răspuns:

Iti poti da seama atunci cand numai e in lista ta de mess... ma refer sa fie online, intri pe http://imvisibile.ro bagi Id-ul dorit acolo in lista, dai sa caute informatii despre ID, iar daca este acolo online inseamna ca ti-a dat ignore! Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiiu...