| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac ca sa dau o persoana pe ignore? (yahoo messenger)

Răspuns Câştigător
| ღClauuღ a răspuns:

Pai dai click pe numele persoanei pana iti apare icoana, apoi in lista dai click dreapta pe numele ei si apare instal messenge etc. si ultima data apare delete, dai delete si apoi la icoana apare add list sau ignore dai ignore si gata. Sper ca te-am ajutat.:*

4 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Uite cum fac eu, ca este mai usor. De ex, am id-ul "x2", si vreau sa-i dau ignore. Caut in lista id-ul asta, dau dublu click pe el, sa deschid fereastra de convorbire, dupa ma duc inapoi la lista, fara sa inchid fereastra aia, sterg id-ul din lista, si apoi, in fereastra de convorbire o sa-mi apara 2 optiuni: Add sau Ignore, dau ignore si dupa ok.
Sau daca preferi altfel, du-te la messenger(adica optiunea de sus al mas-ului), apoi la options, si cauti Ignore list. Apoi dai Add si pui id-ul

| Damasc a răspuns:

Ii deschizi casuta persoanei respective,apoi o cauti in lista ta, click dreapta-delete, dupa care iti va aparea pe casuta add/ignore.

| Genii a răspuns:

Mai simplu, ai putea sa dai DELETE la acea persoana si va aparea la Adress Book. Aici dublu click pe ea si sus apare Ignore si dai click pe elwinking fundita?:X

| Alonderman a răspuns:

E usor deci deschizi o fereastra cu persoana respectiva dupa care il stergi din lista si la fereastra sus in dreapta o sa arate add si ignore apasa ignore si gata happy
Sper ca te-am ajutat!