| Demidol a întrebat:

Cunoaste cineva modelul: https://altex.ro/......TPCMY8307/ Laptop/tableta 2 in 1. Cu windows 10 instalat.
Ma intereseaza sa se conecteze la internet cu cartela sim, nu wifi. Si as mai vrea sa aiba slot pentru card de memorie.
Nu am gasit rewievuri. L-am vazut un magazin dar nu era nimeni sa ma lamureasca. Nu are loc pentru stick, asta e sigur.
Mi-ar fi util pentru deplasari, mai ales ca are w10.
Care sunt parerile voastre daca il stiti?

5 răspunsuri:
| GopnikulBogdan a răspuns:

Salut. Tableta e la un preț acceptabil dar nu are slot SIM.
"3G Nu"
Dar cu un adaptor USB-SIM și un adaptor micro-usb la usb ar funcționa.

| Adrian5575 a răspuns:

Pe site scrie ca are un port USB 2.0, slot de card microSD (maxim 32GB). Daca ai internet pe cartela SIM, faci hotspot de pe telefon si te conectezi la internet.

| Demidol explică (pentru Adrian5575):

Nu stiu unde ar avea portul USB. Fizic, in magazin, nu l-am vazut. Era doar cablul de la internet. Slotul de card cred ca ar putea fi ascuns ca la tableta.

| Demidol explică (pentru GopnikulBogdan):

Prea complicat. Mai ales in deplasare.

| Demidol explică:

Multumesc amandorura.
M-am hotarat... sa NU o iau.