| MoneyChannel69 a întrebat:

Daca am un stick cu windows 7 si iau un al 2lea stick pot sa copiez fisierele de pe primul pe al 2lea sa am 2 stick-uri bootabile?

5 răspunsuri:
| nutepriveste21 a răspuns:

Da, dar trebuie sa cauti programe care copie partitii.Prin simpla copiere a fisierelor cel de-al doilea stick nu va deveni bootabil.

| gelu1970 a răspuns:

Nu

| I0nuT55 a răspuns:

Poti sa le copiezi, dar, ca sa ai 2 stick-uri bootabile, trebuie sa-l faci bootabil si pe al 2lea.

| OnuOnulică a răspuns:

Da.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Iei o imagine ISO a Windows-ului si softul Rufus. Apoi te uiti pe aici: https://www.youtube.com/watch?v=2b4DW0AxiAA
E extrem de simplu.