| Cristian2322001 a întrebat:

Vreau sa stiu daca pot pune fisierele windows ului intr un telefon si sae fac bootabile pentru a instala windows pe pc. Rapid pls

8 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

N-ai cum.

| Arthiom a răspuns (pentru Salontanul):

Ba da, se poate, dar foarte greu si nu are nici un rost si nici un avantaj.

| Salontanul a răspuns (pentru Arthiom):

Nu exista asa ceva. Poate de pe cardul SD al telefonului dar altfel nu.

| Arthiom a răspuns (pentru Salontanul):

Pai la asta ma refeream.

| Bula a răspuns (pentru Arthiom):

Si asa, numai printr-un cititor de card se poate, nicidecum prin intermediul unui telefon.

Bula
| Bula a răspuns:

Poti pune fisierele windows-ului pe telefon, dar nu vad cum sa bootezi PC-ul de pe un telefon, sa instalezi windows-ul de pe el.

| Arthiom a răspuns:

Nu are rost ce vrei tu sa faci. Mai bine faci rost de win pe stick sau cd si separat drivere si alte softuri.

| Cristian2322001 explică:

Mersi ba baieti happy dar eu am pus intrebarea ca eram disperst...ai aveam cd cu windows...dar nu era bootabil