| Uniberus a întrebat:

Daca am un xbox de generatie veche, (prima generatie) ruleaza fifa 18? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Surtulecs a răspuns:

Buna! Eu am tot xbox din prima generatie si cand mi am cumparat cs cu gta 5 stateam si ma gandeam daca poate sa il duca si mi l-a dus (xbox 360). Deci cel mai probabil s-ar putea sa iti mearga. Daca nu poti returna CD-ul pe motiv ca nu este compatibil cu versiunea xbox-ului. Aici depinde si de magazinul in sine si de politica pe care o are.

Sper ca te-am ajutat!